Автор Тема: За що українці не люблять "москалів"?  (Прочитано 6216 раз)

0 Пользователей и 1 Гость просматривают эту тему.

Оффлайн Леван Салуквадзе

 • Moderator
 • Новичок со стажем
 • ***
 • Сообщений: 33
 • Карма 8
 • Тот самый...
 • Уважение: 0
За що українці не люблять "москалів"?

За що українці не люблять "москалів"?
Пройдіться по містах і селах західної, та і центральної України теж. Поставте це питання. "А за що їх любити"? - почуєте ви у відповідь. Дійсно, за що?

Дивне питання. За що один народ може любити, або не любити, інший? За що ми любимо? За що ми любимо наших батьків, дівчат, дружин, дітей? За те, що вони розумні, гарні і добрі? Зовсім ні! За те, що вони нам роблять щось хороше? Теж ні. Любов - це почуття непідвладне розуму. Люблять ні за що, просто люблять, без будь-яких на це підстав. Це емоція. Тому саме питання, поставлене в заголовок статті, некоректне. Немає такої причини, чому між братніми народами, які ведуть свою історію від загального слов'янського кореня, може не бути любові. Є народна традиція, що веде свої витоки з подій минулого. Є емоції. А є негідники - політики і ідеологи, які на цих емоціях грають.

Так кого ж не люблять українці? В українській мові відбулася підміна понять. Слово "росіянин", яке спрадавна означало національність, та і зараз те ж саме означає, стало ім'ям прізвиськом. Коли в Україні говорять "росіянин", то мають на увазі не середньостатистичного громадянина сусідньої країни, а страшного дикуна з дубиною, голого, але з манією величі і прагненням всюди навести свій лад. Чи всі росіяни такі дикуни? Звичайно ж ні! Мільйони, десятки мільйонів добрих, милих, порядних росіян дивуються - за що? "За що нас так не люблять? Що ми їм зробили поганого?", -думають вони. "Чому прибалти рушать пам'ятники воїнам-визволителям, які врятували їх країни від фашизму, грузини, які самі просилися під руку царя, біжать до американців, і навіть українці, наші брати, хочуть нас зрадити?" - задають вони собі питання.

Не від них біжать латиші, литовці і естонці, грузини і українці. Не від них бігли геть поляки і чехи, словаки і словенці. Біжать від дикунів з дубиною. Від "москалів". "Москаль" не національність. Це спосіб життя, це стиль мислення. "Москалем" може бути росіянин і українець, білорус і абхаз, латиш і єврей. Нелюбов до Росії - це не нелюбов до росіян, це нелюбов до "москалів". Перевірити себе на "москальськість" може негайно будь-яка людина.

Просто прочитайте наступний рядок:

Незалежна Україна. Український націоналіст. Українська Повстанська Армія (УПА). Симон Петлюра. Степан Бандера. Гетьман Іван Мазепа!

А зараз оцініть самі свої емоції.
Гордість і відчуття власної гідності? Поздоровляю, ви - українець.
Знизування плечима? Мовляв, "історичні персони, і що?". Поздоровляю. Не знаю вашу національність, але ви не "москаль".

Гнів, презирство, інші негативні емоції, бажання негайно поставити цій статті оцінку одиниця і обізвати автора українським націоналістом? Поздоровляю. Ви - той самий "москаль", якого українці так не люблять.

"Москалями" не народжуються. Ними стають. Часто не по своїй волі. Здавалося б, що може бути простіше - поважай себе й інших, поважай право інших людей на особисту думку і не нав'язуй їм своєї. Живи в гармонії з іншими, не чіпай їх, і вони не чіпатимуть тебе. Чим погане таке життя? Нічим. Але "москалі", не росіяни, не носії стародавньої культури і багатих традицій. "Москалі", так не можуть. Вони вважають себе правими, завжди і в усьому. Вони впевнені, що краще за інших знають, як всі повинні жити, і просто зобов'язані навчити цьому всіх інших, а якщо ті не хочуть вчитися - так змусити жити "правильно" силою.

Хто ж винний, що росіян вважають "москалями"? Тут немає провини російського народу. Вся провина лежить на тих, хто дав "москалям" зелене світло, хто звів подібні думки в ранг релігії. Хто назвав дикунів-обідранців "патріотами", призвавши дійсних патріотів, тих, хто творить на благо своєї Батьківщини, наслідувати їх божевільний приклад.

Вина лежить на покидьках! Негідниках! Або політиках. В принципі, всі ці поняття тут синоніми.

Політика - це завжди бруд. В жодній країні світу, ні одна людина, яка досягла висот влади, не залишається чистою. Тільки нейбезпринципніші, підлі люди піднімаються вгору, розштовхуючи всіх навколо, і лише найогидніші з них входять в історію. У політиці немає моралі - в політиці є тільки інтереси. У політиці є влада, за яку борються, і немає такої ціни, яку справжній політик не зміг би заплатити за право перебувати на вершині.

Всі політики такі. Минулого, сьогодення і майбутнього. Виключень не буває.
Підступний тиран Іван, що став Іваном Грозним. Петро, що на кістках і крові побудував свою нову столицю. Сталін і Гітлер, Медведєв і Путін. Різні масштаби, одна гнила суть.

Саме політики зробили все можливе, щоб росіянин в народній свідомості став "москалем". Російські політики, які, граючи на відчуттях і емоціях, проповідуючи політику величі і особливої місії, особливого шляху російського народу, зробили все, щоб створити стіну ненависті між громадянами своєї країни і рештою світу. А політики інших країн, у тому числі і України, щоб укріпити свою владу, відбудовували стіну, але з іншого боку. Стародавній, як світ, принцип - розділяй і володарюй, divide et impera. Народу, щоб він був слухняним, потрібна якась консолідуюча ідея, і в Росії за цю ідею була взята ідея взаємної ненависті, ідея Ворога, який тебе ненавидить і хоче зробити тобі зло. Ненавидить, не за щось, адже ти такий добрий і хороший, а просто тому, що він ворог.

Тому росіяни стали ворогом для багатьох. Могли стати й інші. Могли ворогами українців стати поляки, війни між цими народами йдуть вже тисячу років. Могли стати татари або турки, до них причин для ненависті ще більше. А стали росіяни. Чому? "Москалі" постаралися. А політики їх підтримали. Політикам була потрібнавлада, "москалям" -самоствердження, на певному історичному етапі їх шляхи зійшлися, ось і перетворивсяросійський народ в отаку страшилку, якою західний світ лякав своїх доброчесних громадян, щоб ті слухалися. Йшли роки, нелюбов укорінялася. Для православних українців православні росіяни стали страшнішими, ніж католики-поляки імусульмани-турки, влада ж і далі вважала за краще нагнітати ненависть, щоб народ на інші проблеми не звертав увагу. "Москалізм" став державною політикою, ті ж, хто був проти, отримали прізвисько "гнилої інтелігенції", і до цих пір у багатьох хороших людей слово "інтелігент" асоціюється з чимось негативним.

"Моськалізм-шовінізм" властивий не лише Росії. Наприклад, тій же Америці. Те, що вона робить зараз, іншим словом і не назвати. Ті ж методи, та ж мета - сформувати у своїх громадян відчуття, що їх, добрих і хороших, злі і погані інші народи не люблять. Така політика зручна всім. Штатам, тим, що консолідує народ, іншим країнам, дарує загального ворога, який ображає їх одним тільки фактом свого існування.

Шовінізм американський і російський мають істотні відмінності, але в основі своїй вони близькі. Гра на емоціях. На відчуттях. Підігрів ненависті з боку інших народів, пестощі власної величі, власної великої місії і особливого місця в історії. Шовіністи, будь вони росіянами або американцями, не визнають права інших людей на самовизначення, на вільний вибір. Вони впевнені у власній перевазі - навіть, якщо вони голозаді вічно п'яні "москалі" і жирні американці, які вважають Наполеона за сина Гітлера. Шовіністи не можуть змиритися, якщо хтось чинить не так, як вони хочуть - або Україна не того президента вибере, або Іран, або Грузія, або Венесуела. Шовіністи ділять світ на своїх і чужих, чужих ненавидять, своїх люблять лише до тої пори, поки ті підлизуються і б'ють поклони. Шовіністи - опора влади Росії і США, шовіністи зведені в ранг героїв і патріотів, покидьки, що перебувають у влади, закликають свої народи брати приклад з шовіністів. Шовіністи визнають тільки політику сили. Шовіністи не знають, що таке "чужа точка зору", шовіністи не розуміють, як їх ворог може бути героєм для іншої країни! Російські шовіністи - "москалі" вважають Степана Бандеру, борця за незалежність України, прислужником нацистів, американські шовіністи радіють страті Саддама Хусейна, що став героєм і великомучеником для багатьох мусульман.Шовіністи слухають, але не чують, дивляться, але не бачать. Вони добре уміють бити своєю дубиною, говорити гарні слова і обурюватися, чому їх, таких білих і пухнастих, так сильно не люблять? Шовіністами - "москалями" стають слабкі духом, невдахи, для яких це єдиний спосіб самоствердитися в житті.

Ними стають ті самі люди, яких так люблять політики - сліпий електорат, готовий голосувати за гарні слова і порожню риторику. Покидьки від політики пестують "москалізм", проводять політику ворога і конфлікту. Щоб прийти до влади, вони готові розколоти подібною політикою країну, що зараз і відбувається в Україні - повторюй людині, що вона завжди права, а у всіх бідах винний її сусід, і людина піде за тобою.

І поки шовіністична політика "москалізма" буде державною політикою Росії, ми, громадяни України, не відчуватимемо до "москалів" ніяких теплих почуттів.

Любов - це емоція непідвладна логіці. Люблять, і не люблять, не за щось, а просто так. Любов не можна вимагати, любов'ю не можна шантажувати. Любов можна заслужити. Починати треба з пошани. Взаємної пошани. Росіяни, не вважайте нас, українців, зомбованими американськими прислужниками. Українці, не вважайте, росіян, лиходіями, винними у всіх бідах України. Ми брати, що вибрали різні шляхи, але від
цього ще не втратили кровної спорідненості. Ми близькі один одному, хоч наші шляхи йдуть в різні боки. "Москалі", "шовіністи"... До вас марно звертатися. Все одно ви не почуєте.

Оффлайн Леван Салуквадзе

 • Moderator
 • Новичок со стажем
 • ***
 • Сообщений: 33
 • Карма 8
 • Тот самый...
 • Уважение: 0
Re: За що українці не люблять "москалів"?
« Ответ #1 : Апрель 08, 2011, 10:21:53 am »
 • Publish
 • 0
  Я потом посижу и постараюсь грамотно на русский перевести.

  TibuaL

  • Гость
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #2 : Апрель 08, 2011, 11:39:41 am »
 • Publish
 • 0
  За що українці не люблять "москалів"?
  :up: :up: :up: +1 джигари хар!

  Оффлайн Леван Салуквадзе

  • Moderator
  • Новичок со стажем
  • ***
  • Сообщений: 33
  • Карма 8
  • Тот самый...
  • Уважение: 0
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #3 : Апрель 08, 2011, 01:27:35 pm »
 • Publish
 • 0
  Лен, спасибо за помощь  :up:

  За что украинцы не любят "москалей"?
  Пройдитесь по городам и селам западной, да и центральной Украины тоже. Задайте этот вопрос: "А за что их любить? - Услышите в ответ - "Действительно, за что?"

  Странный вопрос. За что один народ может любить или не любить, другой? За что мы любим? За что мы любим наших родителей, девушек, жен, детей? За то, что они умные, красивые и добрые? Совсем нет! За то, что они нам делают что-то хорошее? Тоже нет. Любовь - это чувство неподвластно разуму. Любят не за что-то, просто любят, без всяких на то оснований. Это эмоция. По-этому именно вопрос, поставленный в заголовке статьи, некорректен. Нет такой причины, почему между братскими народами, которые ведут свою историю от общего славянского корня, может не быть любви. Есть народная традиция, которая ведет свои истоки из событий прошлого. Есть эмоции. А есть негодяи - политики и идеологи, которые на этих эмоциях играют.

  Так кого же не любят украинцы? В украинском языке произошла подмена понятий. Слово "русский", которое издревле означало национальность, да и сейчас то же самое означает, стало прозвищем. Когда в Украине говорят "русский", то имеют в виду не среднестатистического гражданина соседней страны, а страшного дикаря с дубиной, голого, но с манией величия и стремлением везде навести свой порядок. Все ли россияне такие дикари? Конечно же нет! Миллионы, десятки миллионов добрых, милых, порядочных россиян удивляются - за что? "За что нас так не любят? Что мы им сделали плохого?", - Думают они. "Почему прибалты сносят памятники воинам-освободителям, которые спасли их страны от фашизма, грузины, сами просились под руку царя, бегут к американцам, а также украинцы, наши братья, хотят нас предать? - Задают они себе вопрос.

  Не от них бегут латыши, литовцы и эстонцы, грузины и украинцы. Не от них бежали прочь поляки и чехи, словаки и словенцы. Бегут от дикарей с дубиной. От "москалей". "Москаль" не национальность. Это стиль жизни, это образ мышления. "Москалем" может быть русский и украинский, белорус и абхаз, латыш и еврей. Нелюбовь к России - это не нелюбовь к русским, это нелюбовь к "москалям". Проверить себя на "москальность" может немедленно любой человек.

  Просто прочитайте следующую строку:

  Независимая Украина. Украинский патриот. Украинская Повстанческая Армия (УПА). Симон Петлюра. Степан Бандера. Гетман Иван Мазепа!

  А теперь оцените сами свои эмоции.
  Гордость и чувство собственного достоинства? Поздравляю, вы - украинец.
  Пожимание плечами? Мол, "исторические персоны, и что?" Поздравляю. Не знаю вашу национальность, но вы не "москаль".

  Гнев, презрение, другие негативные эмоции, желание немедленно поставить этой статье оценку единица и обозвать автора украинским националистом? Поздравляю. Вы - тот самый "москаль", которого украинцы так не любят.

  "Москалями" не рождаются. Ими становятся. Часто не по своей воле. Казалось бы, что может быть проще - уважай себя и других, уважай право других людей на личное мнение и не навязывай им своей. Живи в гармонии с другими, не трогай их, и они не тронут тебя. Чем плоха такая жизнь? Ничем. Но "москали", не русские, не носители древней культуры и богатых традиций. "Москали", так не могут. Они считают себя правыми, всегда и во всем. Они уверены, что лучше других знают, как все должны жить, и просто обязаны научить этому всех остальных, а если те не хотят учиться - так заставить жить "правильно" силой.

  Кто же виноват, что россиян считают "москалями"? Здесь нет вины русского народа. Вся вина лежит на тех, кто дал "москалям" зеленый свет, некому подобные мысли в ранг религии. Кто назвал дикарей-оборванцев "патриотами", призвав истинных патриотов, тех, кто творит на благо своей Родины, следовать их безумный пример.

  Вина лежит на отбросах! Негодяях! Или политиках. В принципе, все эти понятия здесь синонимы.

  Политика - это всегда грязь. Ни в одной стране мира, ни один человек, достигший высот власти, не остается чистым. Только безпринципные, подлые люди поднимаются вверх, расталкивая всех вокруг, и только самые отвратительные из них входят в историю. В политике нет морали - в политике есть только интересы. В политике есть власть, за которую борются, и нет такой цены, которую настоящий политик не смог бы заплатить за право находиться на вершине.

  Все политики такие. Прошлого, настоящего и будущего. Исключений не бывает.
  Коварный тиран Иван, ставший Иваном Грозным. Петр, на костях и крови построил свою новую столицу. Сталин и Гитлер, Медведев и Путин. Разные масштабы, одна гнилая сущность.

  Именно политики сделали все возможное, чтобы русский в народном сознании стал "москалем". Российские политики, которые, играя на чувствах и эмоциях, проповедуя политику величия и особой миссии, особого пути русского народа, сделали все, чтобы создать стену ненависти между гражданами своей страны и остальным миром. А политики других стран, в том числе и Украина, чтобы укрепить свою власть, восстанавливали стену, но с другой стороны. Старый, как мир, принцип - разделяй и властвуй, divide et impera. Народу, чтобы он был послушным, нужна такая консолидирующая идея, и в России за эту идею была взята идея взаимной ненависти, идея Врага, который тебя ненавидит и хочет сделать тебе зло. Ненавидит, не за то, ведь ты такой добрый и хороший, а просто потому, что он враг.

  По-этому россияне стали врагом для многих. Могли стать и другие. Могли врагами украинский стать поляки, войны между этими народами идут уже тысячу лет. Могли стать татары или турки, к ним причин для ненависти еще больше. А стали россияне. Почему? "Москали" постарались. А политики их поддержали. Политикам нужна была власть, "москалям"-самоутверждения, на определенном историческом этапе их пути сошлись, вот и подали народу такую ​​страшилку, которой западный мир пугал своих добропорядочных граждан, чтобы те слушались. Шли годы, нелюбовь укоренилась. Для православных украинцев православные россияне стали страшнее, чем католики-поляки и мусульмане-турки, власти же и дальше предпочла нагнетать ненависть, чтобы народ на другие проблемы не обращал внимание. "Москализм" стал государственной политикой, те же, кто был против, получили прозвище "гнилой интеллигенции", и до сих пор у многих хороших людей слово "интеллигент" ассоциируется с чем-то негативным.

  "Москализм-шовинизм" присущ не только России. Например, той же Америке. То, что она делает сейчас, другим словом и не назвать. Те же методы, та же цель - сформировать у своих граждан ощущение, что их, добрых и хороших, злых и плохих другие народы не любят. Такая политика удобна всем. Штатам, тем, что консолидирует народ, другим странам, дарит общего врага, который оскорбляет их одним только фактом своего существования.

  Шовинизм американский и российский имеют существенные отличия, но в основе своей они близки. Игра на эмоциях. На ощущениях. Подогрев ненависти со стороны других народов, ласки собственного величия, собственной великой миссии и особого места в истории. Шовинисты, будь они русскими или американцами, не признают права других людей на самоопределение, на свободный выбор. Они уверены в собственном превосходстве - даже если они рваные вечно пьяные "москали" и жирные американцы, которые считают Наполеона за сына Гитлера. Шовинисты не могут смириться, если кто поступает не так, как они хотят - или Украина не того президента выберет, или Иран, или Грузия, или Венесуэла. Шовинисты делят мир на своих и чужих, чужих ненавидят, своих любят только до той поры, пока те подлизываются и бьют поклоны. Шовинисты - опора власти России и США, шовинисты возведены в ранг героев и патриотов, подонки, находящиеся у власти, призывают свои народы брать пример с шовинистов. Шовинисты признают только политику силы. Шовинисты не знают, что такое "чужая точка зрения", шовинисты не понимают, как их враг может быть героем для другой страны! Российские шовинисты - "москали" считают Степана Бандеру, борца за независимость Украины, прислужником нацистов, американские шовинисты радуются казни Саддама Хусейна, который стал героем и великомучеником для многих мусульман. Шовинисты слушают, но не слышат, смотрят, но не видят. Они хорошо умеют бить своей дубиной, говорить красивые слова и возмущаться, почему их, таких белых и пушистых, так сильно не любят? Шовинистами - "москалями" становятся слабые духом, неудачники, для которых это единственный способ самоутвердиться в жизни.

  Ими становятся те самые люди, которых так любят политики - слепой электорат, готовый голосовать за красивые слова и пустую риторику. Отбросы от политики проповедуют "Москализм", проводят политику врага и конфликта. Чтобы прийти к власти, они готовы расколоть подобной политикой страну, что сейчас и происходит в Украине - повторяй человеку, что он всегда прав, а во всех бедах виноват его сосед, и человек пойдет за тобой.

  И пока шовинистическая политика "Москализм" будет государственной политикой России, мы, граждане Украины, не должны чувствовать к "москалям" никаких теплых чувств.

  Любовь - это эмоция неподвластна логике. Любят, и не любят, не за что-то, а просто так. Любовь нельзя требовать, любовью нельзя шантажировать. Любовь можно заслужить. Начинать надо с уважения. Взаимного уважения. Россияне, не считайте нас, украинцев, зомбируемыми американскими прислужниками. Украинцы, не считайте, русских, злодеями, виновными во всех бедах Украины. Мы братья, выбрали разные пути, но от этого еще не потеряли кровного родства. Мы близки друг другу, хотя наши пути идут в разные стороны. "Москали", "шовинисты" ... К вам бесполезно обращаться. Все равно вы не услышите.
   

  TibuaL

  • Гость
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #4 : Апрель 08, 2011, 01:54:32 pm »
 • Publish
 • 0
  Лен, спасибо за помощь  up
  не за что, абсолютно  :2wink: гаихарэ.

  Оффлайн Орлеана

  • Герой
  • *****
  • Сообщений: 1676
  • Карма 582
  • Пол: Женский
  • Служу Свободе и Справедливости!
  • Уважение: +30
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #5 : Апрель 08, 2011, 03:02:22 pm »
 • Publish
 • 0
  Независимая Украина. Украинский патриот. Украинская Повстанческая Армия (УПА). Симон Петлюра. Степан Бандера. Гетман Иван Мазепа!

  А теперь оцените сами свои эмоции.
  Гордость и чувство собственного достоинства? Поздравляю, вы - украинец.

  Вряд ли я могу считать себя украинкой, но эти имена и факты вызывают у меня исключительно положительные эмоции.
  Это бой не на жизнь, а на смерть и до смерти
  Наша ненависть пусть ваш сожжет Вавилон!
  Запасайтесь гробами, кремлёвские черти!
  Пусть тротил и свинец истребят ваш закон!
  Государство рабов и вождей-изуверов...
  Пусть ответит за всё эта злая sвинья:
  За Чечню, и за Грузию полною мерой,
  И за то, что сидели такие, как я!

  Борис Стомахин

  Оффлайн Георгій

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 3
  • Карма 3
  • Пол: Мужской
  • Уважение: 0
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #6 : Апрель 08, 2011, 06:50:51 pm »
 • Publish
 • 0
  Вітаю усіх учасників, і зареєстрованих, і гостей. Мир усім Вам!
  "Любовь нельзя требовать, любовью нельзя шантажировать. Любовь можно заслужить."
  Абсолютно згідний з цією позицією автора. Хотів би ще добавити, що любов і повагу заслуговують своїми СПРАВАМИ. На практиці чомусь дуже часто виходить, що російським москалям, переважно, на Кавказі протистоять кавказці, в Україні - українці, в Прибалтиці - прибалти і т.д., тільки не самі росіяни. Москалі, відчуваючи і мовчазну, і активну підтримку офіційно-урядової частини своєї Родіни, якраз і розпалюють та поглиблюють будь які випадки зневаги і протистоянь, викликаючи ненависть в першу чергу до себе і до Росії в цілому. Думаю, що першою достойною справою на шляху до поваги було би поборювання своїх доморощених москалів самими ж росіянами, у першу чергу в себе в Росії. А ми, представники вище згаданих народів,  в силу своїх можливостей, щиро б допомогли росіянам на цьому шляху.

  Оффлайн Simo Hayha

  • Global Power Moderator
  • Генералисимус
  • ******
  • Сообщений: 20113
  • Карма 2041
  • Пол: Мужской
  • Уважение: +125
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #7 : Апрель 08, 2011, 06:57:35 pm »
 • Publish
 • 0
  Вітаю і вас на Кавказькому форумі,
  так, ви абсолютно праві, але на жаль ми не дочекаємося у близькому майбутньому такого потепління відношенні з Росією, бо народ не буде нічого робити, так, що на них не варто сподіватися а тільки на себе і дружні нам народи (хоча б вище перераховані).

  Оффлайн Simo Hayha

  • Global Power Moderator
  • Генералисимус
  • ******
  • Сообщений: 20113
  • Карма 2041
  • Пол: Мужской
  • Уважение: +125
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #8 : Апрель 08, 2011, 07:08:06 pm »
 • Publish
 • 0
  Георгій

  ქართველი ხართ ?

  Оффлайн gorda7771

  • Новичок со стажем
  • **
  • Сообщений: 146
  • Карма 61
  • Festina lente!
  • Уважение: 0
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #9 : Апрель 08, 2011, 07:25:35 pm »
 • Publish
 • 0
  Правильная статья!

  Оффлайн Георгій

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 3
  • Карма 3
  • Пол: Мужской
  • Уважение: 0
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #10 : Апрель 08, 2011, 07:48:11 pm »
 • Publish
 • 0
  Шановний Simo Hayha, на жаль не зрозумів Вашого ქართველი ხართ ? Я українець, Вашою мовою не володію, хоча маю в планах найближчим часом вчити грузинську мову, поки розмовну, а там може і до правопису дійде. Згідний цілком, що ми в першу чергу повинні сподіватись на Україну, Кавказ і Прибалтійські народи, росіяни в цьому питанні не помічники, хоча подолати москалізм, як явище, потрібно насамперед саме їм. Бо коли вони будуть і дальше сприймати Світ так як на цьому їхньому малюнку, для них не буде майбутнього.
  « Последнее редактирование: Апрель 08, 2011, 07:55:01 pm от GZ06 »

  Оффлайн Simo Hayha

  • Global Power Moderator
  • Генералисимус
  • ******
  • Сообщений: 20113
  • Карма 2041
  • Пол: Мужской
  • Уважение: +125
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #11 : Апрель 08, 2011, 08:12:00 pm »
 • Publish
 • 0
  Георгий, я думал вы грузин, спросил про национальность, ну я то по украински пишу-читаю, и вам в учебе грузинского желаю успехов, рад за вас. Согласен с вами полностью, в принципе это моя ветка, мой блог, это я Леван Салуквадзе, можно и на украинском но если не трудно лучше по русский, чтоб и другие понимали нас.

  Карта хорошая, реальная  :up:

  Оффлайн Георгій

  • Новичок
  • *
  • Сообщений: 3
  • Карма 3
  • Пол: Мужской
  • Уважение: 0
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #12 : Апрель 08, 2011, 08:19:41 pm »
 • Publish
 • 0
  Simo Hayha, спасибо, понял, приму во внимание, просто в начале хотел задекларировать свою национальность

  Оффлайн Simo Hayha

  • Global Power Moderator
  • Генералисимус
  • ******
  • Сообщений: 20113
  • Карма 2041
  • Пол: Мужской
  • Уважение: +125
  Re: За що українці не люблять "москалів"?
  « Ответ #13 : Апрель 08, 2011, 08:21:22 pm »
 • Publish
 • 0
  Очень приятно, понял вас, добро пожаловать на Кавказский форум, располагайтесь.

   


  Facebook Comments